MENU

Pánske tričko Under Armour Graphic Mesh Tee

  • Pánske tričko Under Armour Graphic Mesh Tee
Katalógové číslo: E3002, Výrobca:

Under Armour

Pánske tričko s krátkym rukávom vo voĺnom strihu z odĺahčeného materiálu Microthread, ktorý absorbuje pot a extrémne rýchlo vysychá.

Tomuto napomáha MTS technológia, ktorá podporuje odvádzanie vlhkosti na povrch materiálu.

Bavlnený dvojvrstvový materiál je veĺmi príjemný na dotyk a konštrukcie s mesh presahmi poskytuje ešte väčšiu priedušnosť.

Technológia 4-way stretch umožňuje väčšiu mobilitu odevu v akomkoĺvek smere.

Tvarovaný spodný lem poskytuje lepšie krytie.

Loose strih - Voĺný strih pre extra pohodlie. Plný, voĺný strih pre väčší rozsah pohybu a vzdušnosť.

Threadborne MICROTHREAD - Unikátny materiál MICROTHREAD z rodiny ThreadBorne. Materiál s použitou technológiou Microthread skvele absorbuje pot, rýchlejšie vysychá, je priedušný, zabraňuje nepríjemnému trenie kože a to všetko s neskutočnou ĺahkosťou. Materiál MICROTHREAD ThreadBorne je vytvorený z inovovaného vlákna s vysokou úrovňou elasticity a zotavenie bez použitia elastoméru ako sú napríklad Elastan alebo Lycra.

Moisture Transport system - Technológia odvádzajúca pot od tela, tým umožňuje jeho rýchlejšie schnutie a udrží vás v suchu a pohodlí.

4-Way Stretch - Technológia tkanín s prímesou elastanu, ktorá umožňuje pružnosť materiálu vo všetkých 4 smeroch. Odev vďaka tomu ponúka lepšiu pohyblivosť, príjemne sa nosí a v neposlednom rade rýchlejšie odvádza vlhkosť a schne.

Zloženie a údržba: 66% Bavlna, 34% Elastarell
Produkt je vypredaný
Pozrite si ostatné športové
Katalógové číslo: E3002, Výrobca: Under Armour