MENU

Pánske kompresné tričko Under Armour HG Supervent 2.0 SS

  • Pánske kompresné tričko Under Armour HG Supervent 2.0 SS
Katalógové číslo: E2473, Výrobca:

Under Armour

Pánske kompresné tričko s krátkym rukávom z originálneho materiálu HeatGear Vás udrží v suchu pri všetkých tréningových aktivitách.

Technológia CoolSwitch využíva unikátnu vrstvu na vnútornej strane odevov, ktorá má schopnosť účinne odvádzať teplo od pokožky a udržať Vás aj za teplého počasia v pohode.

Použitý materiál odvádza vlhkosť a zabraňuje vzniku zápachu.

Technológia 4-way stretch umožňuje väčšiu mobilitu odevu v akomkoĺvek smere. Na chrbte použité Armourvent mesh panely maximalizujú priedušnosť. Maximálne pohodlie zaisťujú použité technológie a ploché švy, vďaka ktorým nedochádza k treniu a odieraniu pokožky počas výkonu.

Compression strih - Ultra tesné, padnúci "druhá koža" ( "second skin"). Tieto produkty príjemne padnú a kompresie spevní telo a zrýchli čas vášho zotavenie.

4-Way Stretch - Technológia tkanín s prímesou elastanu, ktorá umožňuje pružnosť materiálu vo všetkých 4 smeroch. Odev vďaka tomu ponúka lepšiu pohyblivosť, príjemne sa nosí a v neposlednom rade rýchlejšie odvádza vlhkosť a schne.

CoolSwitch - Technológia CoolSwitch využíva unikátnu vrstvu na vnútornej strane odevov, ktorá má schopnosť účinne odvádzať teplo od pokožky. Vďaka tejto úprave sa budete aj za teplého počasia cítiť v pohode a vydržíte dlhšie aktívne.

Moisture Transport system - Technológia odvádzajúca pot od tela, tým umožňuje jeho rýchlejšie schnutie a udrží vás v suchu a pohodlí.

Anti Odor Technology - Udrží dlhšiu sviežosť, pretože zabraňuje vzniku mikróbov, ktoré spôsobujú nepríjemný zápach.

Armourvent - Technológia Armourvent používa strategicky umiestnené mesh panely pre maximálnu priedušnosť v ĺahkom, elastickom a rýchloschnúcim materiálu.

Zloženie a údržba: 92% Polyester, 8% Elastan
Produkt je vypredaný
Pozrite si ostatné športové
Katalógové číslo: E2473, Výrobca: Under Armour