MENU

Pánske funkčné tričko Under Armour Threadborne Seamless SS

  • Pánske funkčné tričko Under Armour Threadborne Seamless SS
Katalógové číslo: E2512, Výrobca:

Under Armour

Pánske funkčné tričko vo fitted strihu s krátkym rukávom z unikátneho nového materiálu Threadborne. Tričko z kategórie SEAMLESS má minimalizovanú konštrukciu a optimalizovaný strih sa strategicky umiestnenými ventilačnými panely. Toto tričko sa prispôsobí Vášmu pohybu bez použitia elastoméru. Vďaka tomu je rýchlo suché, ĺahké a priedušné, veĺmi pohodlné a jeho jemný povrch Vám dodá prirodzený pocit. Tričko je vhodné pre všetky športové aktivity. Pútavý dizajn s melírovaným povrchom a logom Under Armour.

Fitted strih - priliehavé, bez efektu stiahnutie. Tesnejšie pre moderný vzhĺad bez efektu kompresie.

4-Way Stretch - Technológia tkanín s prímesou elastanu, ktorá umožňuje pružnosť materiálu vo všetkých 4 smeroch. Odev vďaka tomu ponúka lepšiu pohyblivosť, príjemne sa nosí a v neposlednom rade rýchlejšie odvádza vlhkosť a schne.

Moisture Transport system - Technológia odvádzajúca pot od tela, tým umožňuje jeho rýchlejšie schnutie a udrží vás v suchu a pohodlí.

Anti Odor Technology - Udrží dlhšiu sviežosť, pretože zabraňuje vzniku mikróbov, ktoré spôsobujú nepríjemný zápach.

Armourvent - Technológia Armourvent používa strategicky umiestnené mesh panely pre maximálnu priedušnosť v ĺahkom, elastickom a rýchloschnúcim materiálu.

Zloženie a údržba: 51% Polyester, 49% Nylon
Produkt je vypredaný
Pozrite si ostatné športové
Katalógové číslo: E2512, Výrobca: Under Armour