MENU

Pánske bežecké šortky Under Armour SpeedPocket Swyft 5 "Short

  • Pánske bežecké šortky Under Armour SpeedPocket Swyft 5
Katalógové číslo: E2047, Výrobca:

Under Armour

Pánske bežecké šortky vo fitted strihu. Odĺahčený materiál Microthread absorbuje pot, extrémne rýchlo vysychá a dodá Vám pocit, ako by ste nosili prírodný materiál.

Použitý materiál odvádza vlhkosť a zabraňuje vzniku zápachu. Bočné Mesh panely zvyšujú priedušnosť a napomáhajú účinnému odvádzanie tepla. Vnútorná sieťovaná vložka napomáha k účinnému odvádzanie potu. Šortky obsahujú prvky z vysoko reflexného materiálu pre bezpečný tréning aj za zhoršených svetelných podmienok. Elastický pás so šnúrkou na uťahovanie. Vnútorné vrecko v páse.

Fitted strih - priliehavé, bez efektu stiahnutie. Tesnejšie pre moderný vzhĺad bez efektu kompresie.

Moisture Transport system - Technológia odvádzajúca pot od tela, tým umožňuje jeho rýchlejšie schnutie a udrží vás v suchu a pohodlí.

Anti Odor Technology - Udrží dlhšiu sviežosť, pretože zabraňuje vzniku mikróbov, ktoré spôsobujú nepríjemný zápach.

Threadborne MICROTHREAD - Unikátny materiál MICROTHREAD z rodiny ThreadBorne. Materiál s použitou technológiou Microthread skvele absorbuje pot, rýchlejšie vysychá, je priedušný, zabraňuje nepríjemnému trenie kože a to všetko s neskutočnou ĺahkosťou. Materiál MICROTHREAD ThreadBorne je vytvorený z inovovaného vlákna s vysokou úrovňou elasticity a zotavenie bez použitia elastoméru ako sú napríklad Elastan alebo Lycra.

Zloženie a údržba: 88% Polyester, 12% Elastan
Produkt je vypredaný
Pozrite si ostatné športové
Katalógové číslo: E2047, Výrobca: Under Armour