MENU

Dámske bežecké tielko Under Armour Threadborne Strkr Open Back

  • Dámske bežecké tielko Under Armour Threadborne Strkr Open Back
Katalógové číslo: E2139, Výrobca:

Under Armour

Poštovné zadarmo

Dámske bežecké tielko vo voĺnom strihu. Odĺahčený materiál Microthread absorbuje pot, extrémne rýchlo vysychá a dodá Vám pocit, ako by ste nosili prírodný materiál. MTS technológie podporuje účinné odvádzanie vlhkosti na povrch materiálu a tým rýchlejšie vysychá. Vďaka technológii Anti-odor zabraňujúca rastu baktérií, spôsobujúce zápach, zostanete dlhšie svieže. Použité prvky z vysoko reflexného materiálu pre bezpečný tréning aj za zhoršených svetelných podmienok.

Loose strih - Voĺný strih pre extra pohodlie. Plný, voĺný strih pre väčší rozsah pohybu a vzdušnosť.

Moisture Transport system - Technológia odvádzajúca pot od tela, tým umožňuje jeho rýchlejšie schnutie a udrží vás v suchu a pohodlí.

Anti Odor Technology - Udrží dlhšiu sviežosť, pretože zabraňuje vzniku mikróbov, ktoré spôsobujú nepríjemný zápach.

Threadborne MICROTHREAD - Unikátny materiál MICROTHREAD z rodiny ThreadBorne. Materiál s použitou technológiou Microthread skvele absorbuje pot, rýchlejšie vysychá, je priedušný, zabraňuje nepríjemnému trenie kože a to všetko s neskutočnou ĺahkosťou. Materiál MICROTHREAD ThreadBorne je vytvorený z inovovaného vlákna s vysokou úrovňou elasticity a zotavenie bez použitia elastoméru ako sú napríklad Elastan alebo Lycra.

Zloženie a údržba: 100% Polyester
40,50 €
39,70 €
-2%
Zloženie a údržba:
100% Polyester
Vyberte variantu: obvod hrude (A)
39,70 €
40,50 € -2%
Katalógové číslo: E2139, Výrobca: Under Armour