MENU

Dámske lyžiarske rukavice 4F

  • Dámske lyžiarske rukavice 4F
Katalógové číslo: E4442, Výrobca:

4F

Dámske lyžiarske rukavice vyrobené z vetruvzdorného materiálu, vybavené vodeodolnou, priedušnou neodrú membránou a Thinsulate zateplením. Zaisťujú vhodnú ochranu proti chladu počas zimných aktivít.

Rukavice s manžetami na suchý zips. Elastické pásky na zápästie, pracky umožňujúce zopnutie rukavíc a protišmyková, vnútorná strana rukavíc zlepšujúce úchop.

Rukavice so systémom TouchScreen umožňujú obsluhu zariadenia s dotykovou obrazovkou.

Malé vrecko na záprstia sa zapínam na laminovaný zips určená na drobnosti.

THINSULATE - Otepĺovace materiál využívaný v bundách, nohaviciach, rukaviciach, čiapkach a topánkach. Založené na unikátnej technológii mikrovlákien s hrúbkou 2-5 mikrónov, 25x tenších než vlas a cca 10x menších ako vlákna iných syntetických izoláciou (zateplenie).

NEO-DRY MEMBRANE 2 LAYER - Technologicky pokročilý materiál s hydrofóbna membránou s vysokými technickými parametrami. Neo-Dry umožňuje efektívne udržať vnútro oblečenie v suchu. Vďaka unikátnym vlastnostiam tento materiál optimálnym spôsobom zabezpečuje prepravu vlhkosti na vonkajšiu stranu a zároveň chráni pokožku pred premenlivými podmienkami počasia. Optimálne tak zaisťuje užívateĺský komfort.

Zloženie a údržba: 100% Polyester
Produkt je vypredaný
Pozrite si ostatné Zimné čiapky
Katalógové číslo: E4442, Výrobca: 4F