MENU

Dámske kompresné legíny Under Armour HG Armour Coolswitch Capri

  • Dámske kompresné legíny Under Armour HG Armour Coolswitch Capri
Katalógové číslo: E2636, Výrobca:

Under Armour

Poštovné zadarmo

Dámske kompresné legíny z vysoko priedušného materiálu s technológiou CoolSwitch - táto technológia využíva unikátnu vrstvu na vnútornej strane odevov, ktorá má schopnosť účinne odvádzať teplo od pokožky a udržať Vás aj za teplého počasia v pohode. V konštrukcii použité Mesh panely sú príjemné na dotyk, zvyšujú priedušnosť a napomáhajú účinnému odvádzanie tepla.

Technológia 4-way stretch umožňuje väčšiu mobilitu odevu v akomkoĺvek smere. Väčšiemu pohodliu napomáhajú ploché švy. Elastický pás, ktorý má potlač z vnútornej strany pre možnosť ohrnutie.

Compression strih - Ultra tesné, padnúci "druhá koža" ( "second skin"). Tieto produkty príjemne padnú a kompresie spevní telo a zrýchli čas vášho zotavenie.

4-Way Stretch - Technológia tkanín s prímesou elastanu, ktorá umožňuje pružnosť materiálu vo všetkých 4 smeroch. Odev vďaka tomu ponúka lepšiu pohyblivosť, príjemne sa nosí a v neposlednom rade rýchlejšie odvádza vlhkosť a schne.

CoolSwitch - Technológia CoolSwitch využíva unikátnu vrstvu na vnútornej strane odevov, ktorá má schopnosť účinne odvádzať teplo od pokožky. Vďaka tejto úprave sa budete aj za teplého počasia cítiť v pohode a vydržíte dlhšie aktívne.

Moisture Transport system - Technológia odvádzajúca pot od tela, tým umožňuje jeho rýchlejšie schnutie a udrží vás v suchu a pohodlí.

Anti Odor Technology - Udrží dlhšiu sviežosť, pretože zabraňuje vzniku mikróbov, ktoré spôsobujú nepríjemný zápach.

Zloženie a údržba: 87% Polyester, 13% Elastan
67,20 €
Zloženie a údržba:
87% Polyester, 13% Elastan
Vyberte variantu: obvod pásu (A) obvod bokov (B)
67,20 €
Katalógové číslo: E2636, Výrobca: Under Armour