MENU

Dámska podprsenka Under Armour Armour Mid Keyhole

  • Dámska podprsenka Under Armour Armour Mid Keyhole
Katalógové číslo: E2105, Výrobca:

Under Armour

Dámska športová podprsenka z Under Armour HeatGear ® materiálu. Extrémne príjemná podprsenka cez hlavu, zabezpečuje stredná podporu pre všetky ĺahké kardio aktivity napr. Pilates, spinning, fitnes. Minimalizuje pohyb pŕs pre maximálne pohodlie. Nové strihové riešenie s otvorenou konštrukciou na chrbte.

Materiál tejto podprsenky je ĺahký, jemný a vďaka veĺkej pružnosti sa prispôsobí vášmu telu ako druhá koža. Decentný dizajn s nápisom Under Armour na dolnom leme. Ideálna pre veĺkosť košíčka AC.

Compression strih - Ultra tesné, padnúci "druhá koža" ( "second skin"). Tieto produkty príjemne padnú a kompresie spevní telo a zrýchli čas vášho zotavenie.

Moisture Transport system - Technológia odvádzajúca pot od tela, tým umožňuje jeho rýchlejšie schnutie a udrží vás v suchu a pohodlí.

4-Way Stretch - Technológia tkanín s prímesou elastanu, ktorá umožňuje pružnosť materiálu vo všetkých 4 smeroch. Odev vďaka tomu ponúka lepšiu pohyblivosť, príjemne sa nosí a v neposlednom rade rýchlejšie odvádza vlhkosť a schne.

Zloženie a údržba: 87% Polyester, 13% Elastan
36,10 €
Zloženie a údržba:
87% Polyester, 13% Elastan
Vyberte variantu: obvod hrude (A)
36,10 €
Katalógové číslo: E2105, Výrobca: Under Armour