KONČÍ UŽ ZA

MENU

Dámska kompresný podprsenka Under Armour Armour Mid Crossback Print

  • Dámska kompresný podprsenka Under Armour Armour Mid Crossback Print
Katalógové číslo: E2110, Výrobca:

Under Armour

Dámska kompresné podprsenka z originálneho materiálu HeatGear ®, ktorý Vás udrží v suchu pri všetkých tréningových aktivitách. Extrémne príjemná podprsenka cez hlavu, zabezpečuje stredná podporu pre všetky ĺahké kardio aktivity napr. Pilates, spinning, fitnes.

Technológia 4-way stretch umožňuje väčšiu mobilitu odevu v akomkoĺvek smere. MTS technológie podporuje účinné odvádzanie vlhkosti na povrch materiálu a tým rýchlejšie vysychá. Nové strihové riešenie s otvorenou konštrukciou na chrbte. Konštrukcia podprsenky s prekríženými ramienkami. Vyberateĺná vypchávka košíčkov. Nápis Under Armour na dolnom leme.

Compression strih - Ultra tesné, padnúci "druhá koža" ( "second skin"). Tieto produkty príjemne padnú a kompresie spevní telo a zrýchli čas vášho zotavenie.

Moisture Transport system - Technológia odvádzajúca pot od tela, tým umožňuje jeho rýchlejšie schnutie a udrží vás v suchu a pohodlí.

4-Way Stretch - Technológia tkanín s prímesou elastanu, ktorá umožňuje pružnosť materiálu vo všetkých 4 smeroch. Odev vďaka tomu ponúka lepšiu pohyblivosť, príjemne sa nosí a v neposlednom rade rýchlejšie odvádza vlhkosť a schne.

Zloženie a údržba: 87% Polyester, 13% Elastan
Produkt je vypredaný
Pozrite si ostatné Bielizeň, pyžamo
Katalógové číslo: E2110, Výrobca: Under Armour