MENU

Často kladené otázky

Čo je to outlet?

Outlet ponúka značkové oblečenie, obuv, športové vybavenie, tašky a kabelky často až o 30 - 80% lacnejšie ako bežné obchody, pretože se jedná o tovar z práve dobiehajúcich kolekcií alebo nadprodukcie.

Aká je cena poštovného?

Pri nákupe nad 59 € je poštovné zadarmo. Pri objednávkach za menej ako 59 € stojí poštovné od 1,80 € ak zaplatíte prevodom alebo kartou, a od 2,40 € pri platbe na dobierku.
Kliknite pre prehľad cien dopravy a platieb

Je možné objednávku dodatočne upraviť ?

Áno, ale len do momentu, kedy je objednávka expedovaná. Teda približne do 24 hod. od uskutočnenia objednávky, v prípade objednávky uskutočnenej cez víkend aj dlhšie. Stav objednávky si môžete preveriť vo Vašom užívateľskom účte alebo rýchlym overením tu.

V prípade, že mi objednané oblečenie nebude sedieť, môžem ho vymeniť?

Áno, nepasujúce oblečenie môžete vymeniť, prípadne, v súlade so Zákonom č. 102/2014 Z.z.,o ochrane spotrebiteľa pri predaji na diaľku, alebo odstúpiť od kúpnej zmluvy a to bez udania dôvodu, v lehote štrnástich dní od doručenia.

Presný postup pre výmenu, reklamáciu, či vrátenie tovaru nájdete v tomto návode.

Máte ponúkaný tovar skladom a kedy môžem objednaný tovar očakávať?

Všetok ponúkaný sortiment máme skladom a zásielky odosielame ihneď po odoslaní objednávky.
Pozrite sa na možnosti dopravy >>>

Kedy dostanem po objednaní svoju zásielku?

Všetky objednávky expedujeme v pracovných dňoch obratom, to znamená, že väčšinu objednávok doručíme už na druhý deň po objednaní. Objednávky uskutočnené v popoludňajších hodinách a v dňoch pracovného voľna expedujeme ihneď nasledujúcideň ráno.

Pri každom produkte je vyznačené okrem skladovej dostupnosti aj predpokladaný dátum doručenia. Priemerná doba dodania tovaru k zákazníkovi je v súčasnosti okolo dvoch dní, čo si môžete overiť napríklad v recenziách obchodu OutletExpert na Heuréke.

NENAŠLI STE ODPOVEĎ?

Napíšte nám, radi vám vašu otázku zodpovieme.

Kontaktný formulár
Typ otázky:
Vaše meno:
Vaša emailová adresa:
Mobilný telefón:
Vaša otázka: